Bieszczady jesień

Bieszczady – malownicze pasmo górskie położone w województwie podkarpackim uznawane za najbardziej dzikie w Polsce. Poprzecinane licznymi szlakami stanowi lubiany przez Polaków punkt wypadowy podczas wakacji. Czy warto wybrać się tu w inną porę roku? Oczywiście, że tak! Bieszczadzka jesień to przede wszystkim zapierające dech w piersi widoki. Góry mienią się wtedy pięknymi odcieniami pomarańczy, czerwieni i żółci. Dlaczego jeszcze warto przyjechać tu po wakacjach?

Mniejszy odsetek turystów

Któż z nas nie wzdychał zniecierpliwiony, mijając na szlaku górskim tłumy turystów? Niestety i latem w regionie należącym do Karpat Wschodnich możemy spotkać się z podobną tendencją – w końcu miłośników górskich wypraw nie brakuje. Na szczęście jesień w Bieszczadach należy do spokojniejszych okresów. Uczniowie wracają do szkół, dorośli do pracy, a studenci na uczelnie. Dzięki temu jesienią szlaki są tu praktycznie puste i w błogim spokoju możemy napajać się otaczającą nas przyrodą.

Bogata baza noclegowa

Trzeba przyznać, że sieć hoteli i pensjonatów w Bieszczadach znacznie się powiększyła. Jesienią z łatwością zarezerwujemy więc tu nocleg. Aby w pełni wczuć się w klimat okolicy, możemy zatrzymać się w gospodarstwie agroturystycznym. Jeśli jesteśmy fanami pieszych wędrówek, doskonałym wyborem będzie schronisko górskie. Gdy chcemy wypocząć w nieco bardziej ekskluzywnych warunkach, utrzymanych jednak w stylu rustykalnym, strzałem w dziesiątkę jest wynajem apartamentu. Jesień Bieszczady jest zatem na wyciągnięcie ręki!

Zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu + 48 600 739 125

Proudly powered by Themelexus.com