Wataha serial

Wiele osób przypominało sobie o Bieszczadach, gdy w HBO pojawił się serial „Wataha”. Serial opowiadający o pracy i życiu pograniczników zaskarbił sobie rzesze fanów. A gdyby tak jak główni bohaterowie udać się na poszukiwanie czarnych charakterów na bieszczadzkich bezdrożach? Wataha Bieszczady organizuje imprezy integracyjne w tym klimacie.

Co czeka na imprezie inspirowanej serialem Wataha HBO?

Imprezy integracyjne trwają zwykle przynajmniej dwa dni. Pierwszego dnia Wataha zwykle zaprasza na spotkanie organizacyjne zakrapiane odrobiną alkoholu. Na tym spotkaniu nie tylko poznaje się organizatorów i plany na następne dni, jest to też szansa by przypomnieć sobie najważniejsze sceny i fakty, które o Bieszczadach przemyca Wataha serial.

Wataha hbo

Drugiego dnia imprezy Wataha zaprasza swoich gości na wyprawę śladami jednego z głównych bohaterów Watachy HBO – Rebrowa. Podczas wyprawy uczestnicy mają okazję przejechać się samochodami terenowymi po bieszczadzkich szlakach i zobaczyć najważniejsze miejsca znane z serialu. Na wyprawie znajdzie się też coś dla osób lubiących poczuć odrobinę adrenaliny. Uczestnicy mają do wykonania zadania linowe takie jak zjazd kolejką tyrolską znad przepaści. W ciągu intensywnego dnia na uczestników czeka również obiad w pięknych okolicznościach przyrody nad jeziorka Bobrowego oraz wyprawa w odludne rejony zamieszkane przez żubry, niedźwiedzie i wilki. Przez cała trasę uczestnicy wiedzeni są kolejnymi zadaniami i wskazówkami, które mają ich doprowadzić pod leśniczówkę znaną z serialu. Tam czeka na nich jeszcze ognisko, a dla odważnych nocleg w leśniczówce.

Kontakt

Berezka 24D, 38-610

Zadzwoń i zarezerwuj

600 739 125

Pozostańmy w kontakcie

Zagroda Berezenka | Apartamenty Bieszczady 2024