Sielski pobyt w naszej bieszczadzkiej ostoi, czyli Berezance, nie może również odbyć się bez odwiedzin w Wiejskim ZOO, szczególnie gdy w czasie naszego urlopu towarzyszą nam także najmłodsi członkowie rodziny – gwarancja udanej zabawy murowana!

Mini Zoo w miejscowości Berezka to atrakcja, która powstała z myślą o najmłodszych. Dlaczego dzieci tak dobrze czują się w tym klimatycznym miejscu? Największą frajdę sprawia oczywiście możliwość podglądania wiejskich zwierząt w ich codziennym życiu, a nawet uczestniczenia w nim – choćby karmiąc ulubionymi smakołykami. Wiejskie Zoo rozpoznamy po gdakaniu, chrumkaniu, muczeniu, beczeniu, a nawet kwakaniu – z zagród wyglądają kozy, owce, perliczki, indyki, kury, kaczki, gęsi, nutrie, króliczki, a także cielaczek, osiołek oraz konik i inne nie mniej ciekawe zwierzątka.

Berezka Wiejskie zoo

Ponadto Mini Zoo to także inne dodatkowe atrakcje takie jak park linowy, zjeżdżalnie, trampoliny, zielony labirynt, wiejskie kręgle, wielka proca, przejażdżki konikiem, a nawet dojenie sztucznej krowy – wszystko to nie tylko brzmi intrygująco, ale również takie jest – to ekscytująca rozrywka na świeżym powietrzu, w trakcie której nawet najbardziej rozbrykane maluchy w końcu rozładują swoje akumulatory – a wtedy cała rodzina może spokojnie skorzystać z możliwości rozpalenia ogniska i spożycia piknikowego prowiantu.

Berezka to miejsce, które nie tylko zapewni sielski pobyt w bieszczadzkim klimacie, ale również dostarczy rozrywki najmłodszym urlopowiczom – Wiejskie Zoo koniecznie trzeba odwiedzić!

Proudly powered by Themelexus.com