Rowerem przez Bieszczady – czy to nie brzmi genialnie? Przynajmniej raz w życiu warto wybrać się właśnie na taką eskapadę. Wyprawa rowerowa przez zielone Bieszczady na długo pozostanie w pamięci i zawsze będzie wywoływać uśmiech radości na twarzy. Podróże rowerowe dają tak mnóstwo satysfakcji i pozytywnych wrażeń, a kiedy na rowerze śmiga się po miejscowościach położonych w Bieszczadach, radości jest jeszcze więcej.

Wyprawa rowerowa

Wycieczka rowerowa w tej niezwykłej części naszego pięknego kraju może być elementem urlopu lub krótkiego weekendowego wypadu. Bez względu na to, ile dni wolnych ma się na eksplorowanie Bieszczad, zawsze warto to robić, nawet jeżeli czas jest mocno okrojony. Na rowerze Bieszczady można poznać jeszcze lepiej. To właśnie w ten sposób można eksplorować malutkie miejscowości, które tworzą wyjątkowy klimat tych pięknych gór. Lokalne wycieczki po Bieszczadach to wspaniały sposób na poznanie tutejszej kultury, a także wspaniałych gości innych ludzi oraz innych turystów, którzy przyjeżdżają w Bieszczady po to aby zapomnieć o wszystkim i odpocząć.

Podróże rowerowe

Wiosna, w lato oraz jeśli to najlepsze pory roku na eksplorowanie gór na rowerze. Warto jeździć między innymi szlakiem architektury drewnianej, bo w ten sposób można poznać piękne zabytki, takie jak stare cerkwie oraz domy, który lata temu należały do rdzennych mieszkańców tej części kraju. A jeśli zmęczenie da się we znaki, wycieczka rowerowa może zaprowadzić wprost nad przepiękne jezioro Solińskie, nad którym można spokojnie wypocząć.

Kontakt

Berezka 24D, 38-610

Zadzwoń i zarezerwuj

600 739 125

Pozostańmy w kontakcie

Zagroda Berezenka | Apartamenty Bieszczady 2024